Urszula Sekuła obejmuje stanowisko Business Development Director w Retail Institute

Urszula Sekuła, menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości handlowych i biurowych, dołączyła do zespołu Retail Institute jako Business Development Director. Odpowiadać będzie za rozwój biznesu w Polsce oraz na trzech rynkach europejskich.

 

Urszula Sekuła wnosi do Instytutu Retailu wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, wzmacniając grono menadżerów i ekspertów, z szeroką wiedzą na temat branży. W dotychczasowej pracy zawodowej z sukcesem prowadziła komercjalizację budynków biurowych oraz rozpoznawalnych w całej Polsce centrów handlowych, jak Galeria Mokotów, Manufaktura czy Posnania, pracując dla takich podmiotów jak GTC czy  Apsys. W kolejnych latach rozwijała marki Empik oraz Smyk w Polsce oraz za granicą, pełniąc funkcję Dyrektora Ekspansji w ramach struktur NFI EM&F oraz w spółce Empik S.A.. Jak sama przyznaje,
w pracy skupia się na rozwijaniu relacji biznesowych, osiąganiu wyznaczonych celów oraz pracy z ludźmi i dla ludzi.

 

– Witamy Urszulę w gronie wysoko wyspecjalizowanych ekspertów rynku, których wiedza i doświadczenie będą istotnym wsparciem rozwoju nie tylko naszej organizacji, ale przede wszystkim naszych partnerów i klientów. Urszula będzie odpowiedzialna za rozwój Retail Institute na rynkach Polski, Czech, Słowacji oraz Rumunii. Finalizujemy w Retail Institute prace związane z uruchomieniem monitoringu wydatków we wszystkich kanałach sprzedaży – analiz łączących dane z centrów i sieci handlowych oraz systemów transakcyjnych. Wykorzystujemy potencjał najnowszych technologii, w tym sztucznej inteligencji, do badań zachowań i nawyków zakupowych klientów. Wspieramy nie tylko centra handlowe, ale też marki i sieci handlowe w procesach transformacji. Wiedza i doświadczenie Urszuli, ale również jej charyzma oraz kreatywność pozwolą nam wdrożyć nowe programy oraz usług, które są niezbędne dla dalszego rozwoju rynku – mówi Anna Szmeja, prezes Retail Institute.  

 

Urszula Sekuła jest z wykształcenia architektem, absolwentką Politechniki Warszawskiej. Ukończyła również liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania, biznesu i handlu. Prywatnie jest żoną i mamą dwóch córek.