Wydarzenia

Retail Institute podjął decyzję o uruchomieniu projektu pod nazwą NextGenLab, dedykowanego wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w retailu. Naszym celem jest stworzenie programu, który w realny sposób będzie wspierał firmy w rozwoju innowacyjności i zainicjuje proces dynamicznych zmian.

Dziś mamy zdecydowanie więcej pytań niż odpowiedzi dlatego prace w NextGenLab rozpoczynamy od cyklu spotkań pod nazwą „Z innej perspektywy” poświęconych zrozumieniu potrzeb i wymagań najemców centrów handlowych, poznaniu ich strategii i planów oraz aspiracji, które staną się motorem przemian obiektów handlowych.

Konferencje „z innej perspektywy” odbywają się w formule cyklicznych, przedpołudniowych spotkań dla kadry zarządzającej centrów i sieci handlowych. Wydarzenia są dużą dawką wiedzy, informacji oraz inspiracji do tego aby spojrzeć na branżę retail z perspektywy kluczowych najemców i marek mających strategie globalne. W gronie ekspertów i przedstawicieli centrów i sieci handlowych rozmawiamy o tym co ważne i kluczowe dla rozwoju innowacyjności retailu w Polsce.