Udział w Innovation Days 2020 nagrodą w Challenger 2.0

Opis

Retail Institute powołało Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji NextGenLab, dedykowane poszukiwaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. W 2020 roku prace Centrum będą koncentrować się na realizacji pionierskiego programu Challenger 2.0, którego celem jest włączenie studentów i absolwentów uczelni wyższych, a także spółek technologicznych oraz organizacji eksperckich i NGO w proces tworzenia w centrach i sieciach handlowych udoskonaleń produktów, usług, procesów, metod marketingowych, sprzedażowych i organizacyjnych, ale również stworzeniu rozwiązań, które będą wspierać firmy w walce ze skutkami epidemii koronawirusa. Branża musi nieustająco wymyślać się na nowo!

Challenger 2.0 to nie tylko program edukacyjny dla studentów. To również platforma wymiany wiedzy, pomysłów, doświadczeń i networkingu dla centrów i sieci handlowych oraz środowisk twórców nowych technologii.

Program Challenger 2.0 jest skierowany do:

młodych spółek technologicznych i start-upów – obecnych na rynku nie dłużej niż 5 lat, oferujących innowacyjne rozwiązania, produkty, technologie, zoptymalizowane procesy i nowe modele biznesowe dla centrów i sieci handlowych.

spółek technologicznych – obecnych na rynku dłużej niż 5 lat. Szanujemy doświadczenie, wiedzę i stabilność firm oraz stojący za nimi know-how!

Zapraszamy Was do rywalizacji o możliwość zaprezentowania się w trakcie kameralnych spotkań Innovations Days 2020 organizowanych przez Retail Institute dwa razy w roku, wiosną i jesienią.

Aplikuj aby zyskać:

  • wstęp na spotkania warsztatowe Challenger 2.0;
  • możliwość udziału w warsztacie design thinking i tworzenia innowacyjnych produktów i usług dla retailu;
  • możliwość udziału w konferencji dot. wyzwań branży centrów i sieci handlowych;
  • możliwość zaprezentowania Twojego rozwiązania w trakcie zamkniętych spotkań z ekspertami branży retail Innovation Days; Kapitułą Konkrsową, centrami i sieciami handlowymi zainteresowanymi wdrażaniem nowych technologii i innowacji;
  • zdobądź rekomendacje dotyczące alternatywnych możliwości rozwoju i wykorzystania Twojego rozwiązania w retailu.

Laureaci programu Challenger 2.0 otrzymają również wsparcie Retail Institute w:

  • zakresie przeprowadzenia pilotażu w wybranym centrum handlowym;
  • promocji oraz wdrożeniu stworzonego rozwiązania w wybranych centrach uczestniczących w programie.

Rekrutacja i terminy:

  • przyjmowanie zgłoszeń do 1 września 2020 roku,
  • ogłoszenie wyników naboru do 11 września 2020 roku.

Więcej o programie Challenger 2.0 na stronie nextgenlab.com.pl