EuropaProperty przedstawia 6. coroczne CEE Investment & Green Building Awards

Coroczne CEE Investment & Green Building Awards Gala, odbywające się 27 października w Warszawie w hotelu InterContinental, jest uznawane za jedno z najważniejszych i najbardziej wartościowych wydarzeń w branży nieruchomości w Europie środkowej i wschodniej. To wyjątkowe wydarzenie, w swojej szóstej już odsłonie będzie gościć ponad 300 liderów branży inwestycji nieruchomościowych aktywnych w regionie Europy środkowo-wschodniej.

CEE Investment & Green Building Awards jest poświęcone rozwijającym się inwestycjom i trwałym możliwościom rozwoju, które mają miejsce na rynku w tym regionie.

Europa środkowo-wschodnia, a zwłaszcza Polska ze swoją rosnąca gospodarką i niskimi cenami nieruchomości zachęcającymi kupców, wśród których są także inwestorzy ze Stanów Zjednoczonych, Azji i innych części świata, pozostaje stabilnym celem inwestycji nieruchomościowych.

Inwestycje nieruchomościowe wyglądają coraz atrakcyjniej w całym regionie. Widoczny jest rosnący entuzjazm. Kraje, które najboleśniej odczuły kryzys finansowy są teraz wśród największych orędowników swoich rynków nieruchomości. Ten odnowiony optymizm jest nastawiony na przyciągnięcie międzynarodowych inwestorów i wzmocnienie stabilnego rozwoju.

Ponadto istnieje wiele aktywów niezwiązanych z podstawową działalnością, zarówno już istniejących, jak i planowanych, które mogą być celem bardziej opportunistycznych graczy szukających zysków dostosowanych do ryzyka. Większe i mniejsze miasta mają do zaoferowania wiele ciekawych propozycji we wszystkich sektorach nieruchomości.

CEE Investment & Green Building Awards jest jedynym wydarzeniem, które nagradza doskonałość w inwestycji w regionie Europy środkowo-wschodniej. Nagrody zostaną wręczone firmom i osobowościom, które odnotowały najlepsze wyniki w minionym roku, oraz wyróżni transakcje, które przyniosły najlepsze wyniki i wysokie prowdopodobieństwo, że inwestorzy nie zawiodą się w przyszłości. Co więcej, nagrodzone zostaną najlepsze projekty, firmy, miasta i najemncy z regionu CEE, a wybrane zostaną przez tegoroczne grono wysoko cenionych członków Jury, w którego skład wchodzą najważniejsze osoby podejmujące decyzje na rynku nieruchomości.

Galę poprzedza organizowany przez EuropaProperty jednodniowy Investment Summit, który będzie się składać z paneli dyskusyjnych i prezentacji najbardziej aktywnych inwestorów, bankierów i klientów powierzchni biurowych, przemysłowych i handlowych.

Jak każde wydarzenie organizowane przez EuropaProperty, CEE Investment & Green Building Awards i Investment Summit może poszczycic się wyjatkowym formatem, który przyciąga najlepszych profesjonalistów w warunkach sprzyjających spotkaniom i wymianie kontaktów wśród wiodących graczy na rynku.

Nominacje do szóstych corocznych CEE Green Building Awards są już otwarte. Aby być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i odebrać należne Państwa firmie wyróżnienie za cieżką pracę na polu stabilnego rozwoju inwestycji, prześlijcie swoją nominację na www.ceeinvestmentawards.com