Anna Szmeja z tytułem Top Woman in Real Estate

Anna Szmeja z tytułem TOP Woman in Real Estate w kategorii Innowacje i Technologie ! 

Anna Szmeja, prezes Retail Institute, zdobyła tytuł Top Woman in Real Estate 2020 w kategorii “Innovation&Technology”. Konkursowe jury doceniło ją za stworzenie Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji Retail Institute, które od blisko dwóch lat wspiera rozwój nowatorskich rozwiązań w branży nieruchomości komercyjnych.

Top Woman in Real Estate to konkurs dla kobiet, pracujących w branży nieruchomości i budownictwa, które w ubiegłym roku odniosły sukces lub wyróżniły się na tle innych. Jury ocenia zarówno konkretne osiągnięcia, jak i szczególne umiejętności z niemal wszystkich obszarów, w tym architektury, inżynierii, rozwoju, finansów, nowych technologii, sprzedaży, pośrednictwa, marketingu i zrównoważonego rozwoju. Celem konkursu jest wyróżnienie kobiet i firm wspierających kobiety, ich promocja, upowszechnienie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży.

Top Woman in Real Estate to konkurs przygotowywany przez niezależną Radę Programową. Nagrody są przyznawane przez Jury, złożone z autorytetów w branży nieruchomości i budownictwa.

Fot. Top Woman