Warsztaty: jak wdrożyć RODO w centrach i sieciach handlowych?

W maju 2018 roku przestaną obowiązywać dotychczasowe przepisy dot. ochrony danych osobowych. Do tego czasu polskie przedsiębiorstwa muszą dostosować się do wymogów unijnych m.in. w zakresie uzyskania nowych pozwoleń od wszystkich osób fizycznych, których dane pozyskali przed wejściem rozporządzenia w życie, tj. przed wiosną 2018 r.

Wg współpracujących z ReInstitute ekspertów z firmy Tide Software oraz iSecure, proces ten jest czasochłonny i złożony, dlatego nadal niewiele firm wie, w jaki sposób go przeprowadzić. Przypomnijmy, że przewidziane kary za nieprzestrzeganie prawa wynoszą do 20 000 000 EUR, bądź do 4% całkowitego rocznego światowego obrotu z poprzedniego roku obrotowego w zależności od tego, która kwota jest wyższa. Sieci i centra handlowe, które nie zaktualizują pozwoleń zmuszone będą usunąć dane klientów, by działać zgodnie z nową literą prawa.

W tym świetle już dziś zapraszamy Państwa na bezpłatne warsztaty, w trakcie których zaproszeni przez nas eksperci pokażą Państwu praktyczną stronę wdrożenia RODO. Dla Uczestników przygotujemy również praktyczne formularze, szablony i wskazówki.

DLA KOGO?

Sieci i centra handlowe prowadzące sprzedaż tradycyjną, jak i internetową, które obecnie:

– przetwarzają/przechowują dane osobowe klientów obecnych i potencjalnych
– prowadzą kampanie emailingowe i SMS
– mają program lojalnościowy.

TERMIN I MIEJSCE

– Termin: 31 maja (środa), godz. 09:30-13.30
– Miejsce: DH Vitkac, ul. Bracka 9, Warszawa (pokaż na mapie), Galeria Vitkacy, IV piętro.
– Wstęp wolny dla sieci i centrów handlowych po zarejestrowaniu się na wydarzenie do 29 maja br.

Liczba miejsc ograniczona.

PLAN SPOTKANIA

– 09:30 – 10:00 Networking
– 10:00 – 13:00 Szkolenie z poczęstunkiem POBIERZ PROGRAM
– 13:00 – 13:30 Networking

REJESTRACJA

Zgłoszenie udziału przyjmujemy do 29 maja br. lub do wyczerpania miejsc
Online: przez FORMULARZ REJESTRACYJNY
Telefonicznie: Dorota Kot, tel. 885 259 272

PARTNERZY MERYTORYCZNI

iSecure to firma doradcza i szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa informacji, w szczególności ochrony danych osobowych m.in. w branży e-commerce i sprzedaży tradycyjnej. Ich przygotowanie do zrozumienia działalności i realnych zagadnień, które mogą się pojawiać w sieciach handlowych, potwierdza dotychczasowa współpraca z: Tchibo Warszawa, Ravelo, Wydawnictwem Naukowym PWN, Wydawnictwem Lekarskim PZWL, Cinema City, Bartek, Izbą Gospodarki Elektronicznej, PWN Wydawnictwem Szkolnym.

Tide Software jest wiodącym dostawcą kompleksowych usług telekomunikacyjnych, wspierających obustronną komunikację omnichannel. Użytkownicy usług Tide Software wysyłają rocznie ponad 0,5 miliarda SMS, 1 miliard wiadomości e-maili i realizują 0,4 miliarda połączeń głosowych. Usługi Tide usprawniają działania marketingowe sieci handlowych dzięki dodatkowym narzędziom do budowy baz danych zgodnie z wytycznymi GIODO (aplikacja na tablet, wtyczki do social media itp.) zarządzania danymi osobowymi oraz poprawianiu ich jakości (Data Quality Management).