Nominacje do 9. CEE Retail Awards Gala otwarte

EuropaProperty z dumą przedstawia 9. CEE Retail Awards, uznawane za miarę sukcesu w handlu detalicznym w regionie. To wyczekiwane wydarzenie odbędzie się 26 stycznia 2017 roku w hotelu InterContinental w Warszawie.

Organizator, Europaproperty, spodziewa się ponad 450 gości, w tym ponad 100 detalistów obecnych w regionie lub planujących na niego ekspansję. Wydarzenie wzbudza zainteresowanie mediów zarówno krajowych, jak i zagranicznych, co zapewnia gościom, uczestnikom, firmom oraz zwycięzcom dodatkową okazję do promocji w sektorze w całym regionie.

CEE Retail Awards rozpoczyna CEE Retail Forum. Jest to seria dyskusji panelowych na aktualne dla branży tematy. Jest to okazja do zapoznania się z opiniami ekspertów, deweloperów, bankierów i inwestorów z całego regionu i wspólnego przedyskutowania bieżących tematów.

Gala i CEE Retail Forum są doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i odnowienia już istniejących w przyjemnej, lecz profesjonalnej atmosferze. Podczas wieczornej Gali nagrodzeni zostaną retailerzy, firmy nieruchomościowe, projekty oraz osobowości, za ich wkład w rozwój rynku nieruchomości handlowych w regionie w 2016 roku.

Niezależne Jury,złożone z doświadczonych ekspertów z branży nieruchomości i handlu, zdecyduje komu przyznać nagrody. W styczniu wyłoni listę nominowanych z całej puli nadesłanych zgłoszeń. Następnie nominowani zostaną poddani ocenie w wieczór przed Galą podczas kolacji Jury i Jury wyłoni zwyciezców w drodze głosowania. Głosowanie bedzie podlegało audytowi ze strony EY, oficjalnego audytora konkursu.

Kraje, które mogą wziąć udział w konkursie: Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, Ukraina, Austria, Litwa, Łotwa i Estonia.

CEE Retail Awards są uznawane za miarę sukcesu w branży w regionie Europy środkowej i wschodniej.