Challenger 2.0 – program łączący Twoją przyszłość z innowacjami branży centrów i sieci handlowych

Retail Institute powołało Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji NextGenLab, dedykowane poszukiwaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. W 2020 roku prace Centrum będą koncentrować się na realizacji pionierskiego programu Challenger 2.0, którego celem jest włączenie studentów i absolwentów uczelni wyższych, a także spółek technologicznych oraz organizacji eksperckich i NGO w proces tworzenia w centrach i sieciach handlowych udoskonaleń produktów, usług, procesów, metod marketingowych, sprzedażowych i organizacyjnych, ale również stworzeniu rozwiązań, które będą wspierać firmy w walce ze skutkami epidemii koronawirusa. Aplikuj do programu już dziś! 

Kategorie konkursowe dla spółek technologicznych: 

  • Tarcza – epidemia koronawirusa ma ogromny wpływ na sposób funkcjonowania centrów i sieci handlowych. Szukamy rozwiązań, które pozwolą firmom handlowym wyjść z kryzysu obronną ręką.
  • New Retail – robotyka, automatyzacja, AI, uczenie maszynowe, algorytmy, rozwiązania optymalizujące procesy biznesowe we wszystkich obszarach działań firm, narzędzia analityczne i software.
  • Green Retail – rozwiązania obniżające uciążliwość ekologiczną centrów i sieci handlowych oraz wspierające ochronę środowiska i klimatu, energetyka, circular economy zarówno w centrach jak i sieciach handlowych, etc.
  • Customer & Experience – rozwiązania dedykowane klientom centów i sieci handlowych budujące ich pozytywne doświadczenia, PropTech, FinTech, EduTech, lajfstajl i wszystko co dotyczy handlu i zarządzania centrami oraz sieciami handlowymi.
  • WooW Award – nagroda dla tych, którzy nie wiedzieli, że się nie da, którzy nie mieszczą się w żadne rubryczki i paragrafy, których idee i rozwiązania wykraczają poza schematy i kategorie. Jednym słowem WOW!

 Więcej o programie na: nextgenlab.com.pl