Naszą ambicją jest stworzenie e-biblioteki dla członków Instytutu, w której będą znajdowały się: artykuły polskich i międzynarodowych ekspertów, prezentacje, analizy, raporty, case studies, literatura fachowa inne inspirujące materiały wspierające Państwa w codziennej pracy. To tu prezentować będziemy wyniki prac poszczególnych zespołów projektowych Instytutu.

Dostęp do zasobów: po zalogowaniu dla firm posiadających Kartę Klubową Retail & eCommerce Institute oraz pracowników posiadających profil w naszym Serwisie.

Wszelkie kopiowanie lub publikowanie zamieszczonych w E-bibliotece publikacji może się odbyć wyłącznie za pisemną zgodą Retail & eCommerce Institute. Zamieszczne zasoby, w tym raporty, publikacje i opracowania mogą podlegać szczególnym warunkom w zakresie publikacji informacji, ustanawiane przez osoby trzecie.

Mimo dołożenia wszelkich starań, w celu zapewnienia pełnej zgodności przedstawionych informacji, Instytut Retail & eCommerce nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności w przypadku, gdyby informacje te okazały się nieprawdziwe lub niekompletne, ani nie składa żadnych oświadczeń ani zapewnień, wyraźnych lub dorozumianych, co do prawdziwości lub kompletności informacji zawartych w publikowanych opracowaniach.