v-card
 

karta klubowa

Beneficjentem Karty Klubowej jest Firma, która upoważnia dowolną liczbę pracowników do uczestnictwa w wydarzeniach Instytutu. Karta Klubowa daje możliwość stworzenia spersonalizowanego, dopasowanego do potrzeb i oczekiwań poszczególnych osób w Twojej firmie, programu aktywności. W ciągu roku możesz dokupić karty klubowe dla dowolnej liczby pracowników i w ten sposób mądrze i elastycznie zarządzać budżetem optymalizując go. Karta Klubowa to szereg korzyści! Karta oznacza również:

  • Aktywację konta firmowego w danym roku oraz stworzenia profili dla dowolnej liczby pracowników Firmy
  • Dostęp do panelu administracyjnego, dzięki któremu stworzysz i wyedytujesz w dowolnym momencie wizytówkę Firmy na stronie www, a Twoim pracownicy swoje profile
  • Dostęp do Kreatora będącego katalogiem publikacji i wydarzeń, w którym możesz bezpłatnie lub po obniżonych cenach zarejestrować na wybraną liczbę i typ wydarzeń pracowników. Możesz też przekazać im hasła, aby zrobili to samodzielnie.
  • Dostęp do komunikatora, dzięki któremu można wysyłać wiadomości do pozostałych członków Klubu w trakcie całego roku
  • Po wykorzystaniu kwoty abonamentu będziesz mógł automatycznie zarejestrować się na inne wydarzenia po obniżonej cenie
  • Panel finanse i księgowość, w którym możesz pobrać dokumenty księgowe na wszystkie wydarzenia, w których brała udział Twoja firma
  • Bezpłatny dostęp i prawo publikacji materiałów w e-bibliotece.

Zamawiam kartę klubową:

Anna

Kowalska-Nowak

karta

Srebrna

Najemcy centrów handlowych, platformy e-commerce, sklepy online, firmy usługowe, doradcze, technologiczne, producenci działający w środowisku retail, usługi i technologie IT dla e-commerce

Anna

Kowalska-Nowak

karta

Złota

Zarządcy nieruchomości handlowych, deweloperzy, Inwestorzy, Banki i instytucje finansowe, Miasta, Płatności on-line
1

Okres rozliczeniowy: od 1 stycznia do 31 grudnia, 12 miesięcy

2

Dołączając do Instytutu po 1 lipca płacisz jedynie 60% regularnej ceny.

3

Członkostwo w Klubie przedłuża się automatycznie, chyba że zostanie wypowiedziane do 1 listopada br.

4

Twoja Firma uczestniczy w projekcie RTI? Zapytaj jak skorzystać z bezpłatnego członkostwa sieci handlowych w Instytucie!!

Wariant A

Tradycyjna formuła rejestracji

Po otrzymaniu deklaracji wydrukowanej, podpisanej i zeskanowanej prześlemy fakturę i poinformujemy Cię jak możesz włączyć się w działania Instytutu i korzystać z naszego programu spotkań.

Wariant B

e-deklaracja

Zarejestruj firmę i pracowników on-line! Wypełnij e-deklarację, wydrukuj fakturę i wybierz dogodny dla siebie model płatności. Szybciej i prościej już chyba nie będzie!